KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell+färglito 3284005
nr 328 4005
Akvarell+färglito
sign. Silvia Leitu
måndag 20 september 2004
Signe Persson-Melin (f. 1925)